OnVita


Arctic Heat hipotermijas cepurītes

OnVita piedava Latvijai inovatīvu produktu — Arctic Heat hipotermijas cepurītes, kas palīdzēs novērst matu izkrišanu ķīmijterapijas laikā, atdzesējot galvas ādu. Šo ierīci nēsā uz pacienta galvas ķīmijterapijas seansu laikā.


Ķīmijterapijas darbības mērķis ir iznīcināt strauji augošās šūnas. Vēža šūnas pieder pie strauji augošam; pie tām pieder arī citas šūnas, piemēram, matu šūnas. Ķīmijterapija var izraisīt matu izkrišanu no galvas, rokām, kājām, cirkšņiem, kā arī uzacīm un skropstām. Atkarībā no ķīmijterapijas veida jūsu mati var izkrist dažās vai visās no šīm vietām.


Galvas ādas dzesēšana ir viena no metodēm, kā samazināt matu izkrišanu cieto audzēju ķīmijterapijas laikā. Cietie audzēji ir visi vēža veidi, izņemot leikēmiju un limfomu. Galvas ādas dzesēšana ietver hipotermijas cepurītes nēsāšanu pirms ķīmijterapijas sesijas, tās laikā un pēc tās.


Galvas ādas dzesēšana tiek izmantota dažās Eiropas valstīs, Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā un Austrālijā jau daudzus gadus.


Arctic Heat hipotermijas cepurītes tika izstrādāti pēc ārstu ieteikuma un sadarbībā ar citiem medicīnas speciālistiem, lai atbalstītu pacientus, kuriem nepieciešama ķīmijterapija. Šie hipotermijas cepurītes ir izstrādātas un izgatavotas Austrālijā no augstākās kvalitātes materiāliem, oderēti ar īpaši izstrādātu poliestera bloķēšanas audumu, kam ir iebūvēts novadīšanas efekts. Mitrums tiek noņemts no galvas ādas, kā rezultātā tiek uzklāts sauss līdzeklis.


Cepurītes ir viegli lietojamas; viss, kas nepieciešams, ir pietiekami daudz atkārtoti lietojamu Arctic Heat dzesēšanas cepurīšu (atkarībā no infūzijas ilguma), saldētava (dzesēšanai mājās) un aukstuma maisiņi cepurīšu transportēšanai uz klīniku.


Starptautiskie pētījumi liecina, ka matu izkrišanu var mazināt, tiklīdz galvas ādas temperatūra atdziest zem 22°C. Arctic Heat hipotermijas cepurītes samazina galvas ādas temperatūru par 17 °C tikai 7 minūšu laikā.

Nepieciešamā ādas temperatūra tiek turēta aptuveni 19°C (optimālais līmenis) 1 stundu (uz 1 cepurīti). Atkarībā no ķīmijterapijas sesijas ilguma ir nepieciešamas vairākas cepurīšu maiņas, lai galvas ādas temperatūra nepārtraukti pazeminātos visā citostatisko līdzekļu terapijas laikā.


Mēs piegādājam īpašus ķīmijterapijas iepakojumus, kas sastāv no 3, 4 vai 5 cepurītem. Tas ļauj pacientiem valkāt vienu cepurīti ceļā uz ārstēšanu (priekšdzesēšana), vienu ķīmijterapijas laikā un vienu pēc tam, lai nodrošinātu nepārtrauktu matu folikulu dzesēšanu, lai samazinātu matu izkrišanu.


Arctic Heat hipotermijas cepurītes atšķiras ar to, ka tie ir rentabls risinājums, un ir pierādīts, ka tas ir sekmīgs, novēršot ievērojamu matu izkrišanu 80% pacientu. Vienreizējs pirkums nozīmē, ka varat izmantot savu hipotermijas cepurīti tik daudzām procedūrām, cik nepieciešams, bez dārgām pastāvīgajām ikmēneša nomas maksām.


Hipotermijas cepurītes ir viegli un ērti lietošanā. Tie nav jāpievieno iekārtai, jūs varat brīvi pārvietoties to valkāšanas laikā.

Kā darbojas galvas ādas dzesēšana

Katrs mats uz ķermeņa aug no matu folikula. Mazie galvas ādas asinsvadi apgādā šo folikulu šūnas ar pārtiku un skābekli un aizvada atkritumus. Visas asinsritē esošās ķīmijterapijas zāles tiks pārnestas arī uz matu folikulām. Kad galvas ādas asinsvadi atdziest, tie sašaurinās un caur tiem izplūst mazāk asins.


Galvas ādas atdzišana ķīmijterapijas laikā nozīmē, ka mazāk ķīmijterapijas zāļu sasniedz matu folikulus, kas nozīmē mazāku matu izkrišanas iespēju. Lai hipotermijas cepurīte darbotos pareizi, tai ir cieši jāpieguļ galvai.


Galvas ādas dzesēšana var būt efektīvs veids, kā novērst vai samazināt matu izkrišanu. Tomēr jūs neuzzināsiet, cik efektīvi ta darbojas, kamēr neizmēģināsiet. Dažreiz, neskatoties uz galvas ādas atdzišanu, jūs varesiet pamanīt, ka jūsu mati ir kļuvuši nedaudz retāki. Diemžēl daži cilvēki, kuri izmantos galvas ādas dzesēšanu, joprojām zaudēs matus.


Galvas ādas dzesēšana aizsargā tikai matus uz galvas. Ķermeņa apmatojums, tostarp skropstas, uzacis, bārda un ūsas, krūšu apmatojums un kaunuma apmatojums, var izkrist.

Kam nav piemērota galvas ādas dzesēšana

Diemžel galvas ādas dzesēšana nav piemērota visiem. Ta nav piemērota:


• personām ar hematoloģiskiem vēža veidiem, piemēram, melanomu, leikēmiju un limfomu, jo pastāv augsts vēža šūnu izdzīvošanas risks galvas ādas asinsvados, izraisot vēža recidīvu pēc ārstēšanas;


• dažiem cilvēkiem, kam nepieciešamas ļoti lielas ķīmijterapijas devas, jo galvas ādas atvēsināšana, visticamāk, nedarbosies ar ļoti lielām zāļu devām;


• ja jūs saņemat nepārtrauktu ķīmijterapiju ar sūkni vairākas dienas, jo tas padara galvas ādas atvēsināšanu nepraktisku;


• dažiem pacientiem, kuru aknas nedarbojas, kā vajadzētu – tas var izraisīt ķīmijterapijas zāļu cirkulāciju organismā ilgāk nekā parasti, un var nebūt iespējams pietiekami ilgi uzturēt galvas ādu aukstu.


• cilvēkiem, kas cieš no smagas migrēnas.


Lai galvas ādas dzesēšana darbotos, galvas ādas temperatūrai jābūt zemai tik ilgi, kamēr zāles cirkulē asinīs.


Tas nozīmē, ka jūsu galvas ādai jābūt aukstai apmēram 45-60 minūtes pirms ķīmijterapijas, ķīmijterapijas laikā un apmēram 45-60 minūtes pēc tās.


Jūs, iespējams, sajutīsiet drebuļus, kad jūsu galvas āda atdziest, un jums var būt nepieciešams valkāt siltu apģērbu. Karstie dzērieni palīdzēs uzturēt siltumu. Reti var rasties galvassāpes, kamēr jūsu galvas āda atdziest, īpaši karsta laikā.

Iegādāties
Jūs varat pasūtīt Arctic Heat hipotermijas cepurītes
pa tālruni +371 22 44 80 77,
rakstot uz e-pastu info@onvita.lv,
vai aizpildot pasūtījuma formu zemāk.
Arctic Heat hipotermijas cepurīšu cenā ir iekļauta piegādes maksa Latvijas teritorijā.

Līdz 31.08.2023 - iepazīšanas cenas!!!
1 gab (ar atlaidi) - 98 EUR
2 gab (ar atlaidi) - 184 EUR
3 gab (ar atlaidi) - 259 EUR
4 gab (ar atlaidi) - 322 EUR
5 gab (ar atlaidi) - 373 EUR
6 gab (ar atlaidi) - 414 EUR
7 gab (ar atlaidi) - 483 EUR
8 gab (ar atlaidi) - 552 EUR
9 gab (ar atlaidi) - 621 EUR
98,00
Krasa
Daudzums
Click to order